GEÇMİŞ DEN BUGÜNE

ÇEKİ KANCASI

Firmamız 2015 yılında İstanbul’da kuruldu. Üretim, depolama ve yönetim faaliyetlerini buradan yürütmektedir.
2018 yılından itibaren çeki demirine ait aksesuarlarla birlikte geniş çaplı ürünlere el atarak uluslararası en iyi markaların ithalatına başlamıştır.

2019 yılında İstanbul Maslak şubemiz açılmıştır. Burada satış, servis ve montaj hizmetleri verilmektedir. İstanbul şubemizin açılışı ile birlikte perakendeye önem verilerek yeni ürün gruplarının satışına başlanmıştır.

Bugün itibariyle ürün çeşitlerimiz; çeki demiri, elektrik tesisatı, çekme topuzu, kaplin çeşitleri, isteğe göre karavan ve römork aksesuarlarından oluşmaktadır.

Uzun vadeli stratejilerle geleceğini planlayan Çeki Kancası, aksesuar dünyasına yeni fikirler ve yeni anlayışlar ile yaklaşmaktadır. Gerçekleşen yenilikleri de yakından takip ederek, sürekli gelişim için hep daha iyisine çalışmaktadır.

İnsan ve yaşam değerini asla unutmayan Çeki Kancası, dürüstlük ve güven zemininde müşterileri ile samimi iletişime daima önem vermektedir.

İyi hizmet ve kalite değerleri ile sektörde lider olmayı hedefleyen Çeki Kancası bu konuda hem yatırım hem de hizmet çeşitliliği olarak üzerine düşenleri yapmaya özen göstermiştir.

 — SAMET SEZGİN, Yönetim Kurulu Başkanı

14 K+
Müşteri Sayısı
176 K+
Yükseliş Değerimiz
8 K+
Teslim Edilen Ürünler
12 K+
Beğenen Müşteri

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ