SATIŞ SEVKİYATIMIZ

Biz Türkiye topraklarında önde gelen Çeki Demiri hizmeti sunan firmalardan tekiyiz. Türkiye’nin 81 ili ve yerel bölgelerine yayılan en geniş satış montaj ağına sahibiz. İstanbul Maslak da bulunan şirketimiz ile Türkiye sınırları içerisinde her noktaya hizmet vermekteyiz.

Aklınıza Takılan Sorular İçin :.

Mobil : +90 532 473 24 43
E-Mail : info@cekikancasi.com

Karayolu Kargo

Hava Kargo

Deniz Kargo

Türkiye Çapında Online

ÇEKİ DEMİRİ HAKKINDA

Çeki demiri nedir sorusuna verilecek en kısa cevap olarak, çeki demirinin metal bir kanca görünümünde, motorlu ya da kendi başına hareket kabiliyetine sahip olmayan taşıtların çekilmesi için gerekli bir bağlantı aracı olduğunu söyleyebiliriz. Piyasada çeki kancası veya römork kancası olarak da bilinen çeki demiri, bazı araçlarda imalat aşamasında yerleştirilir.

Bağlantı sağlamaya yarayan bu kanca bazı araçlarda görünür bir yerdeyken, bazı araçlarda ise aracın tampon bölgesinin altında yer alabilmektedir. Eğer bu parça araçta yoksa özellikle römork, karavan gibi motorsuz parçalar arabaya eklenemez.

EN İYİ HİZMETLER

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SEVKİYAT HİZMETİ

CEKİKANCASİ.COM üzerinden sipariş vererek satın almış olduğunuz çeki demiri, aksesuar veya proje hizmetleri için size teslimat konusunda en uygun kargo aracına teslim edilip sevk edilir.

TEKLİF SEÇENEKLERİMİZ

KULLANICILAR İÇİN FAYDALARI

Siz değerli müşterilerimiz için teklif seçenekleri ürün kitlemize göre ve karşılıklı anlayış memnuniyetinin en iyi şekilde yararlanmanız için sürekli güncellenmek de olup değişiklikler sizin kazancınızı sağlayacaktır. Ayrıca eş değer hizmet sunan rakip firmalar ile aramızdaki ekonomik yönde ve hızlı ulaşım gibi bir çok ek güvenimizi ilk alışveriş hizmetinizde göreceğinize emin olabilirsiniz.

EKONOMİK MALİYET

Almış olduğunuz her üründe indirimli fiyatı fark edeceksiniz.

7X24 DESTEK

Online olarak veya iletişim numaramız dan her türlü desteği alabilirsiniz.

ÖDÜL KAZAN

Satın aldığınız ürünlerin yanında ufak süprizlerimiz olabilir.

GÜVENİLİR HİZMET

Yılların tecrübesi ile sizlere en iyi şekilde güvenilir hizmet sunacağız.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Haftalık veya aylık seçilmiş bazı ürünlerde sizler için euro bazında indirimler uygulanacaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bizim için birinci kural olan siz müşteri memnuniyeti olduğunu hiçbir zaman unutmadık.

İLERLEME BOYUTUMUZ

Çeki Kancası olarak girmiş olduğumuz çeki demiri piyasasında gün geçtikçe siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için adım adım ilerlediğimiz profesyonel anlayışlı yapımız ile yılların verdiği tecrübe ile güvenilir adımlarla ilerlediğimizi bir kez daha net bir şekilde görüyoruz.

201985%
201870%
201755%

SORULAR (SSS)

Her Marka Modele Göre Çeki Demiri Var Mı ?

Evet sizinde dediğiniz gibi her marka modele göre orjinal ithal çeki demiri stoklarımızda mevcuttur.

Çeki Demiri Montajı Ne Kadar Sürüyor ?

Çeki demiri montajı standart elektrik tesisatı olmak kaydı ile maksimum 3 saat sürmektedir. Modülü tesisatlarda ise bu zaman artmak da ve 9 saate kadar bulabiliyor.

Modülü Veya Modülsüz Tesisat Ne İşe Yarıyor ?

Modülü tesisat bağlandığında karavandan aracın aküsünü şarj etme imkanı sağlarsınız. Modülsüz tesisatta ise sadece karavanın stop sinyal park aydınlatmalarına elektrik çekmiş olursunuz.

Çeki Demiri Ürünleriniz Gerçekten Orjinal Mi ?

Sizde taktir edersiniz ki hiçbir araba üretici firması kendi aracı için çeki demiri üretmez. Bizim ürünlerimiz ithal olarak aracın bire bir şase deliklerine göre hazırlanmış olup kesme biçme kaynak işlemi yapılmaksızın orjinal deliklerine uyum sağlayan ürün olduğundan orjinal ürün demekteyiz.

Çeki Demiri İstenildiği Zaman Sökülebilir Mi ?

Her araca özel çeki demiri vardır. Bazı araçlarda ise hem sabit hemde sökülebilir tip vardır. Eğer aracınıza özel olarak sökülebilir tip üretimi yapılmış ise sökmek sizin elinizdedir. Şayet sabit tip çeki demiri almış iseniz maalesef sökülemez.

Ürün Montajından Sonra Yapılması Gerekenler Nedir ?

Ürün montajı sonrası size vereceğimiz proje belgesi ile bir ay içinde TSE’ye gidip çeki demirinizi onaylattırıyorsunuz. Akabinde notere gidip yeni ruhsat yaprağını alıyorsunuz. Her iki gideceğiniz yere ise ayrı ayrı ücret ödediğinizi de bilmenizi isteriz.

Tüm Cihazlarda Aktifiz !!!

Sizler için daima yeniliklere açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni nesil geliştirmiş olduğumuz Responsive tasarım ile sizlere daha iyi hizmet etmekten mutluluk duyarız. Artık bizleri cepten, tabletten, leptop ve masa üstünden sitemizi takip edebilir iletişime geçebilir ve aklınızdaki sorulara bir tıkla yanıt bulabilirsiniz.

Çeki Kancası Şehrinde Yerinizi Alın.

İndirimli ürünler, kampanyadaki stoklardan her daim kârlı çıkabilmeniz için bizleri takip ediniz. Bu eşsiz kalitedeki orjinal ürünlerden ve ekonomik bütçedeki ürünlerden eksik olmayın.

14 K+
Müşteri Sayısı
176 K+
Yükseliş Değerimiz
8 K+
Teslim Edilen Ürünler
12 K+
Beğenen Müşteri

YORUMLAR

MÜŞTERİLERİMİZ NELER DİYOR?

BİZİMLE TEMASA GEÇİN

Türkiye’nin önde gelen çeki demirini ithal eden firması olduğumuzu unutmayınız.


Dilerseniz konum üzerinden veya telden, e-mailden bizlere iletişim sağlayabilirsiniz.

İletisim

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ